M E D Y A X

Web Tasarım ve Programlama

Medyax Web Tasarım ve Programlama

Web yazılım ve tasarımlarında en önemli noktalardan biri; kurumsal web sitelerinizin, işletmenizin kimliğini ve gücünü yansıtan, günümüz teknolojileri kullanarak, profesyonel olarak tasarlanmış olmasıdır. Kurumsal web sitenizin arka planında, Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılım bulunmaktadır. Kısaca siz buna içerik yönetim sistemi diyebilirsiniz. Sizin için hazırlanan kurumsal internet sitelerinizi MedyaX CMS ile kolaylıkla yönetilebilir ve güncelleyebilirsiniz.  


Medyax’in, kendi bünyesindeki yazılım ekibi ile geliştirdiği CMS Sistemi size, stabil, sorunsuz ve esnek bir içerik yönetim sistemi deneyimi sunmaktadır. İlerleyen süreçlerde, güncelleme kolaylıkları, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih ettiğiniz bu yapının avantajlarını yaşıyor olacaksınız.


MedyaX tarafından tamamlanan çalışmalar, müşteri katılımını artıran, hemen çıkma oranlarını düşüren ve bu dönüşüm oranını, yükselten kullanıcı merkezli bir yaklaşıma odaklanır.

 

Responsive Tasarım

Responsive tasarım size; mobil, tablet ve masaüstü web sitelerini bir arada sunar. Web sitenizin harika göründüğünden ve erişilen ekran ne olursa olsun kusursuz çalıştığından emin olmak çok önemli. İster tablet, ister mobil cihaz, isterse masaüstü sitenizden kullanıcılarınıza en iyi deneyimi sunun.

Türkiye’de 51.4 milyon akıllı telefon kullanıcısı bulunuyor. Bu sayı, nüfusun yüzde 62.2'sine denk geliyor.

Akıllı telefon kullanıcıların bir kısmı satın alma işlemi, bir kısmı da hizmet araştırması için cihazlarını kullanıyor. Bu istatistikler her gün hızla artıyor, mobil dönüşüm devri durmadan ilerliyor ve birileri hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi arıyor. Mobil kullanıma hazır olmak yalnızca işlevsel, duyarlı bir web sitesine sahip olmakla ilgili değildir, hangi cihaz kullanılıyor olursa olsun harika bir kullanıcı deneyimi sunduğunuzdan emin olmakla ilgilidir

Web'den cep telefonuna sorunsuz bir deneyim için bize ulaşın tanışalım, size aktaracak çok tecrübemiz var.

 

UX Tasarım

Kullanıcı Deneyimi (User experience), kullanıcıların bir web tasarımdaki tüm etkileşimini kapsar. Kısaca kullanıcının web siteniz ile etkileşim sürecinde yaşadığı deneyimleriyle ilgilidir.

Ziyaretçilerin ilgisini çekmeye, hemen çıkma oranlarını düşürmeye ve dönüşümlerinizi iyileştirmeye hazır mısınız? UX tasarım sayesinde, ziyaretçileriniz web sitenizde daha fazla vakit geçirir. Böylelikle bu tasarımın etkileşimi arttırdığı, ziyaretçi geri dönüşlerini iyileştirdiği ve çevrimiçi işletmelere büyük bir destek sağladığı defalarca deneyimlenmiştir.

Kurumsal web siteniz için yeni bir adım atma fikriniz varsa, sizinle tanışmak isteriz. Dijital dünyadaki tüm tecrübelerimizi aktarmak için kahve içmeye bekleriz.

 

UI Tasarım

Medyax sizin için tasarlar ve geliştirir, ziyaretçinizin deneyimini sürecin ön saflarında tutar. Ziyaretçilerinizi mutlu eden her şey bizi de mutlu eder!


UI tasarım (Kullanıcı Arayüzü), kullanıcının görsel deneyimine öncelik verir. İyi bir kullanıcı arayüzü; işlevsel, güvenilir ve kullanımı keyiflidir. Kullanıcı arayüzü tasarımı, kullanıcının bir ürünle etkileşime girmek için harcadığı çabayı en aza indirmeli ve kullanıcıların hedeflerine kolaylıkla ulaşmasına yardımcı olmalıdır.

Kullanıcı arayüzünü estetik açıdan daha güzel hale getirmek önemlidir. Bu tasarımlar son kullanıcılar tarafından daha kullanışlı olarak algılanır.

Detaylı bilgi almak için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın