M E D Y A X

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Biz, sizin yazılım geliştiriciniz, dijital pazarlama ekibiniz, özel yazılım projelerinizdeki proje yöneticiniz ve uygulayıcınızız. E-ticaret, e-ihracat alanında yazılım ve altyapı sağlayıcınızız. İnternet teknolojilerinde destek alacağınız ve veri analizleri ile stratejilerinizi belirlemenizde yardımcı çözüm ortağınızız. Tüm bu hizmetleri entegre bir halde, sizin için tek bir yerde toplayan yazılım teknolojileri firmasıyız.

01

Web Tasarım ve Programlama

Web yazılım ve tasarımlarında en önemli noktalardan biri; kurumsal web sitelerinizin, işletmenizin kimliğini ve gücünü yansıtan, günümüz teknolojileri kullanarak, profesyonel olarak tasarlanmış olmasıdır.

Web Tasarım ve Programlama
02

E-Ticaret

İşinizi e-ticaret’e taşıyın, dijital mağazanızı hemen kurun. Günümüz teknolojileri ile kodlanan EticaretPort’un gelişmiş özellikleri sayesinde ürünlerinizi kolayca dijital mağazanızda satışa hazır hale getirin.

E-Ticaret
03

Özel Yazılımlar

Özel durumlar, özel çözümler gerektirir ve biz özel çözümlerimiz ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusundaki özel projelerinizi geliştiriyoruz.

Özel Yazılımlar
04

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama stratejileriniz ile erişiminizi genişletin. “Web veya Satış Siteni Kur, Hemen İşletmeni Bulurlar!” Dijitalde bu yaklaşım çok gerçekçi değildir. Dışarı çıkmanız gerek.

Dijital Pazarlama
05

QR Code

Qrcode kullanarak yapabileceklerinize siz de şaşıracaksınız. Bu kodların gizli dünyasında bir web sitesinden tutun, online menülere, dijital kartvizitlerden, pdf dokümanlarına kadar bir çok veri barınabilir.

QR Code
06

Fırlatılmış Dönüşümler

Widget'lar, basit bir ifadeyle, web sitesine işlevsellik katan araçlardır. Müşterilerinizin çoğu için, işletmeniz hakkında aldıkları ilk izlenim web sitenizdir. Peki bunun iyi bir izlenim olduğundan nasıl emin olabilirsiniz?

Fırlatılmış Dönüşümler
07

Mobil Uygulamalar

İletişim çağında yaşıyoruz ve mobil uygulamalar her zamankinden daha büyük ve önemli bir yere sahip. Bu önemli yeni gelir akışını kaçırmayın.

Mobil Uygulamalar
08

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), site içeriği ve site alt yapısında yapılması gereken optimizasyonlar olarak ikiye ayrılır. 

SEO
09

Domain, Hosting / Server

Başlangıçta web sitenizin ihtiyaç duyduğu en temel iki hizmet domain ve hosting’tir. Kesintisiz hizmet için hem domain, hem de hostinginizi profesyonel ve kurumsal bir firmadan almanız çok önemlidir.

Domain, Hosting / Server
10

Toplu Mail Gönderimi

Müşterilerinize; kampanya, e-bülten, bilgilendirme, ürün ya da hizmet tanıtım için gönderdiğiniz toplu maillerinizi MedyaX Toplu Mail Gönderim Sistemi ile kolaylıkla ulaştırın.

Toplu Mail Gönderimi
11

Tanıtım Film Çekimi

Multimedya hizmetler kapsamında tecrübeli ekip ve ekipmanlarıyla profesyonel şekilde video prodüksiyon konularında aşağıda yazılı çalışmaları kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Tanıtım Film Çekimi
12

3D Modelleme

3D animasyonları; web sitelerinizde, TV reklamlarında, mimari ve inşaat sektöründeki projelerinizde kullanabilirsiniz. En çarpıcı ve benzersiz projelerinize 2D ve 3D animasyon çözümleri ile güçlendirin.

3D Modelleme
13

Fotoğraf Çekimi

Kaliteli fotoğraf; sadece teknik açıdan çözünürlük veya renk zenginliği değil; ışık, kompozisyon, kadraj, renk, pozlama, alan derinliği, filtre, fotoğraf makinesi, objektif, gibi unsurların bir uyumudur.

Fotoğraf Çekimi

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın