M E D Y A X

Medyax Seo Yönetimi

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), site içeriği ve site alt yapısında yapılması gereken optimizasyonlar olarak ikiye ayrılır. Biz bu optimizasyonlara sitenizi inşa ederken uyulması gereken SEO kurallarını dikkate alarak hazırlıyoruz. Kullandığımız Medyax CMS altyapımız güçlü bir SEO uygunluğu ile hazırlandı. Böylece müşterilerimiz, SEO konusunda detaylı bilgi sahibi olmadan da web sitelerinin arama motorları optimizasyonlarını kolaylıkla yaparlar.

 

Web'de demokrasi işler.

 

Google arama sonuçlarını başarılı kılan, hangi sitelerin değerli içerik sunduğunu belirleyebilmek için, web sitelerine bağlantı gönderen milyonlarca kullanıcıdan güç almasıdır. Her bir web sayfasının önem derecesini, 200’den fazla sinyal ve patentli PageRank™ algoritması gibi bir dizi teknik kullanarak değerlendirir. PageRank™, web’deki hangi sitelerin başka sayfalar tarafından en iyi bilgi kaynağı olarak "oy aldığını" analiz eder. Web’in genişlemesiyle birlikte her yeni sayfa yeni bir bilgi noktası ve yeni bir oy oluşturduğundan, bu yaklaşım giderek daha etkili hale gelir. Biz de Google’ın belirlemiş olduğu algoritmalar doğrultusunda sistemlerimizi her zaman güncel tutuyor ve geliştiriyoruz.

Detaylı bilgi almak için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın