M E D Y A X

Fırlatılmış Dönüşümler

Medyax Web Sitesi Dönüşüm Araçları - Fırlatılmış Dönüşümler

Widget'lar – Web Sitesi Dönüşüm Araçları

 

Widget'lar, basit bir ifadeyle, web sitesine işlevsellik katan araçlardır. Müşterilerinizin çoğu için, işletmeniz hakkında aldıkları ilk izlenim web sitenizdir. Ve araştırmalara göre müşteriler bu fikri sadece 50 milisaniyede oluşturuyor. Peki bunun iyi bir izlenim olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Site deneyiminizi iyileştirmenin en etkili yollarından biri geri bildirimdir. Web'in her yerinde, kullanıcılarınızın izlenimlerini ve görüşlerini masaüstünüze getirmek için tasarlanmış araçlar vardır.

Web sitenizi dinamikleştirmenizi ona etkileyici ve çekici bir görünüm kazandırmanızı sağlamanızın yanı sıra, kullanılan fırlatılmış dönüşümler kolayca istatistik toplamanıza yardımcı olurlar.

 

Web Siteniz için Kullanabileceğiniz bazı widget örnekleri;

Arama Widget’ı: Çoğu işletme sahibi, potansiyel müşterilerden gelen aramaları sabırsızlıkla bekler. Arama widgetları işletme sahibiyle kullanıcıyı çok kısa sürede buluşturur. Tıkla ve ara widget'ları genellikle, bir ziyaretçinin tek bir tıklamayla bir işletmeyi aramasını sağlayan büyük, başparmak dostu düğmeler biçimindedir. Bu widget işletmenize, dikkat çekmek ve potansiyel müşterilerinizi yönlendirmek için harika bir yöntem olabilir.

 

Paylaş Widget’ı: Kulaktan kulağa iletişim genellikle en iyi pazarlama şekli olarak düşünülür. Web'de paylaşım, bunu kolaylaştırma şeklimizdir. Paylaşım widget'ları, müşterilerin diğer tüketicilere web sitesinde sunulan harika ürün veya hizmet hakkında kolayca bilgi vermesini sağlar. Oluşturduğunuz hemen hemen her web sayfasında bir paylaşım widget'ı bulunmalıdır.

 

İncelemeler ve Derecelendirmeler Widget'ı; Herhangi bir web sitesi için en kullanışlı araçlardan biri inceleme ve derecelendirme widgetlarıdır. Markalar/işletmeler için incelemeler ve derecelendirmeler kullanıcının satın alma kararlarını etkilemede önemli bir rol oynar.

 

Müşteri Hizmetleri Widget'ı; Ürün veya hizmet satışı yaptığınız bir web siteniz varsa, müşteri hizmetleri widget'ı, web siteniz için önemli bir unsur olacaktır. Ürün seçimi sırasında oluşabilecek herhangi bir soru durumunda, kullanıcılarınızın sizinle iletişime geçmesine veya sizinle bağlantı kurmasına yardımcı olacaktır.

 

E-posta Pazarlama ve Kayıt Widget'ı; E-posta listesini büyütmek, tüm işletmeler ve markalar için önemli noktalardan biridir. Bu widgetların ana odak noktaları; farkındalığı yaymak, dönüşümleri ve satışları artırmaktır. E-posta Widget işletmeleri, e-posta pazarlama yoluyla potansiyel müşterileri hedeflemek ve daha fazla kullanıcı adreslerine erişmenize olanak tanıyan abonelik veya kayıt meraklıları için en iyi sonucu verir.

 

Bu widget'ları kullanarak web sitenizin açılış sayfasına basit ve kolay bir şekilde kayıt formu yerleştirebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi almak için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın