M E D Y A X

Hakkımızda

Biz Kimiz?

< Geleceğe Kodluyoruz >


Tam donanımlı, dijital ajansımız, “yapılacak çok iş, yazılacak çok kod var” diyerek 1997 yılında kuruldu.

Kurucumuz, müşterilerine hizmet verebileceği, gerçek değerler sunan ve ölçülebilir sonuçlar veren bir yazılım şirketi hayal etti. Bugün hayalimizin çok daha üstünde işlere imza atarak, sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 
 

Bu zamana kadar çok yol kat ettik. Yıllar içinde yetenekli yazılım dehalarına kapılarımızı açtık ve birlikte daha da güçlendik. Biriktirdiğimiz bilgileri bugünkü teknoloji ile harmanlayıp, işimizi severek yapmanın bize kazandırdıklarıyla bu yolculuğumuza devam ediyoruz.
 

Sektördeki bilgi ve tecrübemizle, süreçlere bütünsel yaklaşıp, sürdürülebilir yazılım teknolojileri ile dijitalde gücünüze güç katacağız. Marka Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılımı, Dijital Pazarlama Stratejileri, Sosyal Medya Tasarımları, SEM, SEO, E-ticaret Sistemleri ve Özel Yazılım Projeleri hizmetlerimiz ile, markalaşma sürecinde birlikte çalıştığımız firmaları, üretimden satışa, finanstan pazarlamaya, AR-GE’ den satın almaya kadar tüm süreçleriyle sahipleniyoruz.
 

Sunduğumuz hizmetlerin ötesinde, büyüklüğü veya değeri ne olursa olsun her projeye gösterdiğimiz özen ve dikkat aynıdır. İtibarımız, tamamladığımız projeler sayesinde işletmelerinin büyüdüğünü gördüğümüz, memnun müşteriler üzerine kurulmuştur.
 

Herhangi bir yeni projenin ilk adımının dinlemek olduğunu biliyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu, karşılaştığınız sorunları ve geleceğe yönelik planlarınızı tam olarak anlıyoruz. İşe yarayan kapsamlı stratejileri bu şekilde planlıyoruz.
 

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, projenizin ölçeği veya şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun size yardımcı olabileceğimizi biliyoruz. Yol gösterici ilkelerimiz; sürekli gelişim, empati, ayrıntılara dikkat, dürüstlük ve özendir. Kuruluşumuzdan bu yana çalışmaya devam ettiğimiz müşterilerimizin bizimle kalmasının nedeni budur.
 

Ama bizden bu kadar ! Şimdi sizin hayallerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yapmak istedikleriniz duymak istiyoruz! Bizimle çevrimiçi işiniz hakkında konuşmak isterseniz, sizi bekliyoruz ve harika fikirlerle doluyuz. Dijital iletişimi seviyor olabiliriz, ancak telefon konuşmalarını da sevmiyor değiliz. Bize 444 4 082 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@medyax.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın