Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Mini iPad Uygulamaları
iOS'un sürekli artan özellikleri iPhone, iPad, iPad Mini ve iPod touch'ı daha da güçlü, sezgisel ve eğlenceli bir hale getirir.

iOS her kategori için binlerce uygulamasıyla, dünyanın en geniş uygulama koleksiyonuna sahip platformdur. Ve her uygulama doğru bir DNA'yla başlar. Çünkü Apple, her iOS aygıtının içindeki teknolojiden tam olarak yararlanan uygulamalar ve oyunlar tasarlamaları için üçüncü taraf geliştiricilerine zengin bir araçlar seti ve API'ler sunar.
Mini iPad Uygulaması Nedir?
Apple tarafından 2012 yılında piyasa sürülen iPadMini, büyük bir iphone a benzeyen yapısı ve özellikleri ile dikkat çekmekte. Yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulan iPadMini 3g internet sayesinde sizi her zaman dünyaya bağlıyor.

iPadMini akıllı telefon ve laptop arasında yer alan yeni bir ürün sınıfı. A4 kâğıt boyutunda, dokunmatik bir ekrana sahip. iPhone’un daha büyük haline benzetilebilir.

iPadMini ile e-kitap okuyabilir, e-maillerinizi kontrol edebilir, internette dolaşabilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, ses kaydedebilir, gazete okuyabilirsiniz.
Etiketler:
Mini iPad İle Daha Fazla Topluluk
Her geçen gün dahada büyüyen bir iPadMini kullanışı uzun saatler giden şarjı ile şimdiden tüm dünyanın elinde sizde geç kalmadan iPadMini uygulamaları arasında yerinizi alın. Sizlere özel çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. iPadMini ve versiyonlarında çalışan bir uygulamanız olması size prestij, daha fazla kitleye ulaşabilme, teknolojiyi kullanarak insanların kitseleşmelerinde ticari faydalar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizi aramanız. Konu ile ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra sizin için proje oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz projeyi grafiksel tasarımlarını yaptıktan sonra sizinle paylaşıyoruz. Birlikte yapmak istediklerinizi değerlendiriyoruz ve daha sonra mühendislerimiz sizin için yazılımlarını yapıyorlar ve apple store hazır.
Etiketler:
Kısa zamanda tablet bilgisayarların sembolü haline gelen iPadMini, giderek daha çok insanın ilgisini çekiyor. Bu ilginin arkasında Apple’ın pazarlama gücü, marka güvenilirliği ve iPadMini’in getirdiği teknolojik yenilikler yatıyor. Tüm dünyadaki iPadMini satışlarının 2013 yılı sonunda 7 milyona ulaşması bekleniyor. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.