Müşteri Hizmetleri 444 4 082
iPhone Uygulamaları
Dünyanın En Gelişmiş Mobil İşletim Sistemi

Kolay kullanımlı arayüzü, inanılmaz özellikleri ve üstün güvenilirliğiyle iOS, iPhone, iPad ve iPod touch'ın temelini oluşturur. Diğerleri yetişmeye çalışırken, iOS'la Apple cihazınız yıllarca ilerdedir.
iPhone Uygulması Nedir?
iPhone Uygulması Nedir?

iPhone serisi 2007‘den günümüze dünya çapında 100 milyon kullanıcı tarafından satın alındı. Bezersiz özellikleri ile ilgi çeken iphone, uygulamaları ile de fark yaratıyor. iPhone da yerinizi almak hem prestij hemde gereklilik haline geldi. Firmalar Türkiye'deki iPhone kullanımını göze alarak birbirinden güzel ve kullanışlı uygulamalara ihtiyaç duydu. Sabırsızlıkla beklenen iphone 5 te piyasaya çıktı. Hızlı ve benzersiz yazılımı ile ticari konuda da firmaların dikatini çekiyor. Kişiler iPhone ile her yerden istediği gibi internete giriyor, alışverişlerini yapıyor. Kim istemezki herkesin cebinde olmak. Artık sizinde firmanız herkesin cebinde olabilir bunun için bizimle irtibata geçin sizlere detaylı bilgiler verelim.
Etiketler:
iPhone İle Daha Fazla Topluluk iPhone İle Daha Fazla Topluluk
iPhone İle Daha Fazla Topluluk

Her geçen gün dahada büyüyen iPhone kullanışı uzun saatler giden şarjı ile şimdiden tüm dünyanın elinde sizde geç kalmadan iPhone uygulamaları arasında yerinizi alın. Sizlere özel çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. iPhone ve versiyonlarında çalışan bir uygulamanız olması size prestij, daha fazla kitleye ulaşabilme, teknolojiyi kullanarak insanların kitseleşmelerinde ticari faydalar elde edebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken bizi aramanız.
Etiketler:
Konu ile ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra sizin için proje oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz projeyi grafiksel tasarımlarını yaptıktan sonra sizinle paylaşıyoruz. Birlikte yapmak istediklerinizi değerlendiriyoruz. Daha sonra mühendislerimiz sizin için yazılımlarını yapıyorlar ve apple store hazır.

Referanslarımız
MedyaX
E-ticaretNAME E-ticaretPort Hare Butik Demitaş A.Ş. Bursa Çiçek
Alpeda Çiçek ve Çicek
Fori Tekstil
Sezer Makine