Müşteri Hizmetleri 444 4 082
iPad Uygulamaları
iOS'un sürekli artan özellikleri iPhone, iPad ve iPod touch'ı daha da güçlü, sezgisel ve eğlenceli bir hale getirir.

iOS her kategori için binlerce uygulamasıyla, dünyanın en geniş uygulama koleksiyonuna sahip platformdur. Ve her uygulama doğru bir DNA'yla başlar. Çünkü Apple, her iOS aygıtının içindeki teknolojiden tam olarak yararlanan uygulamalar ve oyunlar tasarlamaları için üçüncü taraf geliştiricilerine zengin bir araçlar seti ve API'ler sunar.
iPad Uygulaması Nedir?
Apple tarafından 2010 yılında piyasa sürülen ipad, büyük bir iphone a benzeyen yapısı ve özellikleri ile dikkat çekmekte. Yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulan ipad 3g internet sayesinde sizi her zaman dünyaya bağlıyor.

iPad akıllı telefon ve laptop arasında yer alan yeni bir ürün sınıfı. A4 kâğıt boyutunda, dokunmatik bir ekrana sahip. iPhone’un daha büyük haline benzetilebilir.

iPad ile e-kitap okuyabilir, e-maillerinizi kontrol edebilir, internette dolaşabilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, ses kaydedebilir, gazete okuyabilirsiniz.
Etiketler:
iPad İle Daha Fazla Topluluk
Her geçen gün dahada büyüyen bir iPad kullanışı uzun saatler giden şarjı ile şimdiden tüm dünyanın elinde sizde geç kalmadan iPad uygulamaları arasında yerinizi alın. Sizlere özel çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. iPad ve versiyonlarında çalışan bir uygulamanız olması size prestij, daha fazla kitleye ulaşabilme, teknolojiyi kullanarak insanların kitseleşmelerinde ticari faydalar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizi aramanız. Konu ile ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra sizin için proje oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz projeyi grafiksel tasarımlarını yaptıktan sonra sizinle paylaşıyoruz. Birlikte yapmak istediklerinizi değerlendiriyoruz. ve daha sonra mühendislerimiz sizin için yazılımlarını yapıyorlar ve apple store hazır.
Etiketler:
Kısa zamanda tablet bilgisayarların sembolü haline gelen iPad, giderek daha çok insanın ilgisini çekiyor. Bu ilginin arkasında Apple’ın pazarlama gücü, marka güvenilirliği ve iPad’in getirdiği teknolojik yenilikler yatıyor. Tüm dünyadaki iPad satışlarının 2010 yılı sonunda 7 milyona ulaşması bekleniyor. 2011 yılı için öngörülen rakam ise 14 milyon. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.