Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Grafik Tasarım
Grafik Dizayn

Çalışmalarımız, her türlü basılı medyada kullanabileceğiniz görsel tasarımlardır. Dergi ve gazete reklamlarınızın, katalog, broşür, bülten ve şirket tanıtım dosyalarınızın matbaa öncesi tüm tasarımları, grafik dizayn ekibimizce hazırlanmaktadır.

Şirketinizin veya ürünlerinizin tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin önemi, grafik dizayn ekimizce son derece iyi bilinmekte ve başarıyla uygulanmaktadır. Reklam ve grafiksel tasarım konusunda yalnız uygulama değil, kreatif ajans desteği de tarafımızdan sağlanmaktadır.

İllüstrasyon Çalışmaları

Özellikle mesajınızın simgesel anlatımlarla daha anlaşılır olmasını sağlar ve sıcaklığı ile işinize artı değerler katar. Özgün ve yaratıcı illüstrasyon çalışmalarımız, size özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle hazırlanan çizimler sizi ve işinizi en etkili şekilde anlatır.

Reklam, broşür, katalog, fuar standı ve web sitenizde kullanabileceğiniz tüm illüstratif çalışmalarda ekibimizin yaratıcı yeteneklerinden yararlanabilirsiniz.

Talebinize bağlı olarak kartvizitten, fuar panosu, duvar ve dış cephe ebadlarına kadar her boyuttaki tanıtım medyanıza renk katmaya hazırız.

Renk Ayrım - Film Çıkış ve matbaa öncesi çalışmaların tamamı tarafımızdan titizlikle takip edilmektedir. Ajansların ve sektörel dergilerin yoğun iş tempolarına uyum sağlayabilecek hız, kalite ve kusursuz hizmet tarafımızdan sağlanmaktadır.

Her türlü malzemeye basım, çoğaltım ve matbaa hizmetlerimiz için danışabilir, teklif isteyebilirsiniz.

Reklam Fotoğrafçılığı Tanıtım Ve Basım Hizmetleri

- Kuruluş veya ürün lansmanına yönelik amblem, logotype ve görsel konsept çalışmalar,
- Broşür, katalog, afiş gibi her türlü basılı malzemenin grafik tasarım, uygulama ve basımı
- Ürüne yönelik özel ambalaj tasarımı, kutu, karton - PVC çanta, poşet tasarımı, uygulama ve basımı,
- Ürün veya kuruluşa yönelik tanıtım fotoğraf çekimleri, plato, iç ve dış mekan çekimleri, aksesuar ve casting hizmetleri,
- Billboard, wall vb. dış mekan reklam alanlarına, bina dış cephelerine, vitrin–showroom mekanlarına ve araç üstlerine görsel materyal tasarımı, uygulama, basım ve montajı,
- Yerel ve ulusal Tv, gazete, dergi vs mecralarda yayınlamak üzere, medya planlama, rezervasyon, medya takibi kapsamında reklam ve tanıtım hizmetleri.

Matbaa & Promosyon

İş hayatının vazgeçilmezlerinden matbaa.Firmanız hangi sektörde olursa olsun mutlakamatbaa hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız. Burada önemli olan size sunulan bu hizmetin kalitesidir.
İyi matbaacılık, kaliteli seçilen malzemenin kaliteli ellerde şekillenmesiyle oluşur. Medyax sizlere piyasada bulunan tüm kağıt çeşitlerini sunarak, geniş bir yelpaze de hizmet vermeye çalışır.

Matbaacılık olarak firmanıza sunabileceğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır:

- Kartvizit,
- Antetli, kağıt,
- Zarf, irsaliye,
- Fatura,
- Sipariş fişi,
- Tahsilat makbuzu,
- Fiyat listeleri,
- Dergi,
- Etiket,
- Bloknot,
- Şirket bültenleri,
- Ajanda,
- Kullanım kılavuzları,
- Matbu form,
- Poster,
- Afiş,
- Teknik bakım kılavuzu,
- Renkli prezantasyonlar

...ile her türlü promosyon ürünleri

İş dünyası kıyasıya rekabetin yaşandığı bir ortam.Siz de bu ortamda rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmak, müşterilerin sizi seçmesini sağlamak ve müşterilerinizin karşısına size yakışır bir şekilde çıkmak istiyorsunuz.Bu isteğinize ulaşmak için Medyax in tasarım prodüksiyon ve organizasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.