Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Arama Motoru Optimizasyonu
SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Günümüzde birçok insan internette zaman geçiriyor. Öyle ki zaman geçirirken birçok siteyi ziyaret ediyor. Baktığımız zaman internet üzerinde birçok site bulunuyor. Ziyaretçilerin bu çok olan sitelerin içinde hangisini seçmesi gerektiğini bir ölçüde Google belirliyor. Siz bir arama yaptırdığınızda ilk sayfada ki ve üst sıralarda ki aramalara tıklarsınız.Yani sitelerin Google aramalarında üst sıralarda olması gerekiyor çok tıklanması için. Öyle ki bu işlem günümüzde Seo çalışmaları sayesinde siteler aramalarda üst sıraya yükselebiliyor. Etiketler: seo, danışmanlığı, nedir,kurumsal,danışmanı,uzmanı,arama motoru optimizasyonu,web site, google,da birinci sırada, çıkma, en üste, şirketler, ajanslar, hazırlayan, yapan firmalar
Arama Motoru Optimizasyonu Öyle ki kopya içerik olduğu zaman otomatik olarak siteler kendilerine arka sayfalarda yer buluyor.Google şirket prensibi olarak özgün içeriği yani emeği destekliyor.Baktığımız zaman emeğin yanında. Seo çalışmaları günümüzde hız kazanmış durumda.Baktığımız zaman birçok iste reklam gelirlerini artırmak için uzmanlardan destek alıyor. Bu çalışmalar yapılmadan önce konunun uzmanları bir araştırma yapıyor. Öyle ki hangi kelimeler çok aranıyor. Yani bu kelimeler üzerine bir araştırma yapılıyor. Günümüzde Seo çalışmaları çok önem kazandı. Çünkü şirketler reklam gelirlerini artırmak için önem veriyor. Birçok firma bu konuda çalışmalar yürütüyor. Etiketler: arama motoru optimizasyonu,seo, danışmanlığı, nedir,kurumsal,danışmanı,uzmanı,web site, google,da birinci sırada, çıkma, en üste, şirketler, ajanslar, hazırlayan, yapan firmalar
Siz hala müşteri mi arıyorsunuz?

Web sayfa tasarımı,web site tasarımı, web programlama, web site yazılımı, web grafik tasarımı konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip medyax, siz müşterilerimizin web tasarım ve web site programlamalarında en iyi desteği verebilecek, sizi dünyanın çekim merkezlerinden olan arama motorları konusunda en üste seviyeye çıkartacak bilgi ve yeteneğe sahiptir.

Müşteriler Sizi Bulsun !

Arama motoru optimizasyonu çalışması ile özenle hazırlanmış sitenizin; kullanıcılar tarafından daha hızlı fark edilmesi sağlanır. Hızlıca fark edilen siteniz, potansiyel müşterilerinizi size yaklaştırmakta hiçte gecikmeyecektir. Yeni gelen müşteriler ile hem müşteri portföyünüz hızlıca gelişecek hem de internetteki yeriniz günden güne sağlamlaşacaktır.

Bu Hizmet size ne kazandıracak?

Arama motoru optimizasyonu bir defa yapıldıktan sonra sonuçları uzun süre devam eder.
Yapılan arama motoru optimizasyonu ile sıralamalarda üst sıralarda çıkarak daha çok kullanıcıya tıklama başına maliyetsiz olarak ulaşılır.
İnternet 'de rakiplerinizin önüne kalıcı olarak geçmenizi sağlar.
  1. Site içerisinde olması gereken uygun meta tag ‘lar yazılacak.
  2. Kullanılmayan meta tag ‘lar kaldırılacak.
  3. Ana sayfanızdaki metnin ilk 3-5 satırı özenli bir şekilde kelimeler seçilerek yeniden yazılacak.
  4. Sayfa isimlerinizde gerekiyorsa anahtar kelimeleriniz kullanılacak.
  5. Sayfa içinde kullandığınız resimlerin isimlerinde ve alt tag larında anahtar kelimelerinize yer verilecek.
  6. Gerek duyulursa sayfa içindeki linklerinizde düzenlemeler yapılacak.