Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Android Uygulamaları

Günümüzde; mobil cihazların önemi gittikçe artmaktadır. İnsanların sanal ortamdaki ihtiyaçlarını zaman ve mekan kısıtlaması olmadan gidermelerini sağlayan bu cihazlar, gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Bu gelişim doğal olarak; donanım tarafında olduğu kadar yazılım tarafında da gerçekleşmektedir.

Hiç şüphesiz donanıma hayat veren, kullanımını sağlayan ve kolaylaştıran yazılım; mobil platformlar için de her geçen gün önemini arttırmaktadır. Bunlardan birisi de Google tarafından geliştirilen ve şu an dünyada en yaygın mobil işletim sistemlerinden biri olan, Android’dir.

En büyük avantajı açık kaynak kodlu olması ve bunu desteklemesi olan Android, bu yönüyle mobil platformlara uygulama geliştirmek isteyen insanlar için de önemli bir yol gösterici olmuş ve geniş bir alan yaratmıştır.
Android Nedir?
Adroid Nedir?

Temmuz 2005'te, Google Android Inc.'yi aldı, Android Inc.'nin işlevleri daha önce yaptıkları mobil işletim sistemleri kadar iyi bilinmiyordu. Buda Google'ın Mobil Cihazlar pazarına gireceği söylentisini başlatmış oldu. Buna karşın, pazara ne çeşit ürünle çıkacakları tam olarak belli değildi. Google'da, ekip Linux tabanlı, taşınabilir cihazlar için geliştirdikleri, esnek, güncelleştirilebilinir OS'yi yazmışlardı. Raporlara göre Google çoktan donanım serilerini, yazılım partnerlerini ve taşınabilir cihazlarda çeşitli derecelerde birlikte çalışacağı sinyalini vermişti.
Etiketler:
Android İle Daha Fazla Topluluk
Günümüze kadar 1.000'lerce uygulama ile göz dolduruyor. Şimdiden milyonlarca kullanıcı olması, bu pazarı cazip hale getiriyor. Önümüzdeki yıllarda daha da çoğalacak olan mobil yazılım platformalarında yer alan firmaların adaptasyonları buluna bilirlikleri ve prestijleri açısından tam bir gereklilik haline gelecektir. Sizler de firmanızı, projelerinizi, hızlı bir şekilde hayata geçirmek istiyorsanız hemen irtibata geçin.
Etiketler:
Konu ile ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra sizin için proje oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz projeyi grafiksel tasarımlarını yaptıktan sonra sizinle paylaşıyoruz. Birlikte yapmak istediklerinizi değerlendiriyoruz. Daha sonra mühendislerimiz sizin için yazılımlarını yapıyorlar ve Google Play Store hazır.